1) Öncelikle başvuru ve iletişim bölümünden bizimle irtibata geçmelisiniz.

2)  Konuşmamız  sonunda veli ve öğrenci ders almaya karar verirse, ve bizim için de uygunsa, öğrenciye hesap açılır ve öğrencinin sınıfına göre 1 veya 2 saat ücretsiz ders yapılır. Buradaki amacımız öğrencinin platformu öğrenmesi, sevip sevmeyeceğini anlaması, çıkabilecek internet sorunlarının halledilmesi ve bizim de öğrenciyi tanımamız.

3) 2 saat bizim öğrenciyi tanımamız,öğrencinin seviyesini tespit etmemiz ve öğrencinin ne kadar başarılı olacağını kestirmek için çoğu zaman yeterli oluyor. 2 saat sonunda öğrencinin başarılı olacağına inanıyorsak ve öğrenci de bizi ve platformu sevdiyse öğrenciden   kredi kartıyla o haftanın ödemesini yapması istenir. Genelde ücretleri haftalık peşin olarak alıyoruz. Ödeme yapıldıktan sonra fatura öğrencinin mail adresine gönderilir. Ayrıca o ay kullanılacak kitap varsa, öğrencinin adresine kargoyla gönderiyoruz.

4) Matematiği kötü durumda olan, matematiği yapamayacağına inanan öğrenciler asıl ilgi alanımıza giriyor. Ve bu durumdaki öğrencilerle ders yapmaktan daha çok keyif alıyoruz. Bir öğrenciyi matematikte kötü bir durumdan alıp tepeye kadar çıkarmak fazlasıyla hoşumuza giden bir şey.  Matematiğiniz ve geometriniz çok çok iyiyse lütfen başvuruda bulunmayın.  3-4 neti kendiniz de çalışarak halledebilirsiniz,bize boşuna para ödemeyin. Hem öğrencinin hem de öğretmenin eğlenmesi bizim açımızdan önemli.

Not: Öğrencinin mail adresi yoksa hesap açabilmemiz için ücretsiz bir mail hesabı alması iyi olacaktır. Ücretsiz email adresini buradan alabilirsiniz.