Aslında internetten online matematik özel ders fikri  Kızılayda ofisimde ders verdiğim öğrencilerin güvenliği için ortaya çıktı. Biliyorsunuz Kızılayda birden fazla patlama oldu. Biz önce güvenlik amacıyla Bülbülderesi Caddesine taşındık.   Daha sonra da bu sistemi kurup, öğrencilerimin denemesini istedim. Öğrencilerim çok mutluydu. Aileler çok mutluydu.

Öğrenciler mutluydu çünkü onları yol yorgunluğundan,yol masrafından,dışarıda yemek masrafından kurtarmıştım.

Aileler mutluydu çünkü evlatları gözlerinin önünde ders alıyordu. Bilirsiniz, evin güvenliği ve konforu hiç bir yerde yoktur.

Başlangıçta bir iki öğrencim internette ders fikrine sıcak bakmadı. Geçmişteki tecrübelerine dayanarak,değişik sitelerden video izliyoruz anlamıyoruz dediler. Her ne kadar bunun canlı birebir ders olduğunu söylesem de ders yapana kadar internetten ders fikrine soğuk kaldılar. Ama internetten ilk dersimi yaptıktan sonra fikirleri değişmişti. Ve sistemin mükemmel olduğunu söylediler.

Bu sistemi ilk kez Amerikada bir üniversitede görmüştüm. Gelecekte de tüm eğitim alanında bu sistemin yaygın olarak kullanılacağını düşünüyorum. Ayrıca kimseyi senetle sepetle bağlamadığım için, hoşunuza gitmezse bırakabilme şansınız var.

INTERNETTEN KURDUĞUM SİSTEM ÜZERİNDEN MATEMATİK VEYA GEOMETRİ DERSİ ALMANIZIN BAZI FAYDALARI

1) Özel derse gidip gelirken yolda vakit kaybetmeyeceksiniz. Yol yorgunluğu yaşamayacaksınız. Böylece ders çalışabilmeniz için en az 2 saat fazladan zamanınız olacak.
2) Yol ve dışarıda yemek masrafından kurtulacaksınız.
3) Internette yaptığımız her ders kayıt edildiği için sık sık tekrar yapabileceksiniz.